AnaSayfa
 
2015 Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavının Sözlü kısmı 25 Ocak 2016 - 10 Şubat 2016 tarihlerinde Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde yapılacaktır.
2015 Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı Özel Yarışma Sınavının Sözlü kısmı 25 Ocak 2016 - 10 Şubat 2016 tarihlerinde Maliye Bakanlığı Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğünde (İlkadım Cad. G-H Blok Dikmen Çankaya/ANKARA) yapılacaktır.
 
Adayların sınava katılacakları tarih ve saat ekli tabloda gösterilmiştir. Tıklayınız.
 
Adayların sözlü sınava gelirken,
 
    -T.C kimlik numaralı nüfus cüzdanı ve
 
    -Yükseköğrenim diploması veya mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı örneğini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. (Hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, İşletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri dışındaki öğretim kurumlarından mezun olanların, Yükseköğretim Kurulundan alınacak denklik belgesini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.)
 
Ayrıca, adayların özgeçmiş bilgilerini, ÖSYM'ye verilmiş bulunan eposta adreslerine gelecek url adresinden 04-14 Ocak 2016 tarihleri arasında, kullanıcı adı ve parola bilgisini kullanarak  online olarak sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. ÖSYM’ye e-posta adresi vermemiş adaylarla e-posta adresinde değişiklik olan adayların isim soy isim ve TC Kimlik numaralarını belirterek geçerli e-posta adreslerini en kısa sürede sinav@bumko.gov.tr  adresine bildirmeleri gerekmektedir.
 
Konu ile ilgili olarak yaşanacak sorunlarda sinav@bumko.gov.tr adresine e-posta göndermek sureti ile bilgi alınabilecektir.
Duyurulur.
 
İrtibat:415 24 77